Auto M.Hallak
За продавачотПогледнете мапаПонуди (35)

Auto M.Hallak

phone_iphoneТелефони+49 218288...
location_onЛокацијаGermany, Korschenbroich
Daimler Straße 9a, 41352 Korschenbroich Glehn
languageВеб-страницаwww.autohallak.de
checkАктивностиИзнајмување, Испорака
access_timeРаботно време09:00-17:00 Пон - Пет
Локално време на дилерот — 05:13

Испратете порака до Auto M.Hallak


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Камион влекач Mercedes-Benz 1843 B Arocs 4x4 Richtig Allrad / Euro 6 /
17
Камион влекач
Mercedes-Benz 1843 B Arocs 4x4 Richtig Allrad / Euro 6 /
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 497000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 428 hp
Бруто тежина: 18000 kg
37 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Камион влекач Mercedes-Benz 1845 LS Big Space Bluetec EEV
19
Камион влекач
Mercedes-Benz 1845 LS Big Space Bluetec EEV
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2013
Километража: 916000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 449 hp
Бруто тежина: 19000 kg
16 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Кипер полуприколка Schmitz Cargobull SKI24 Stahl / Alu Mulde 30m³ Schlammdicht
12
Кипер полуприколка
Schmitz Cargobull SKI24 Stahl / Alu Mulde 30m³ Schlammdicht
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2009
Број на оски: 3-оски
Корисна носивост: 29700 kg
Бруто тежина: 35000 kg
9 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Камион влекач Scania R500 V8 Highline Retarder / Klima / Automatik
18
Камион влекач
Scania R500 V8 Highline Retarder / Klima / Automatik
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2012
Километража: 1000000 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 500 hp
Бруто тежина: 19000 kg
25 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 7ден
Генераторска поставка CAT Olympian GEH200 Stromgenerator 220 kVA Like NEW
11
Генераторска поставка
CAT Olympian GEH200 Stromgenerator 220 kVA Like NEW
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2001
Машински часови: 34 ч
13 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 10ден
Автомобил Mercedes-Benz B 180 CDI Automatik / Xenon / Teilleder
15
Автомобил
Mercedes-Benz B 180 CDI Automatik / Xenon / Teilleder
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2007
Километража: 179100 km
5 990  EUR
Онлајн: 10ден
Автомобил Volvo V40 You! Klima 1.6 D2 Xenon 1.Hand Zahnrimen Neu
20
Автомобил
Volvo V40 You! Klima 1.6 D2 Xenon 1.Hand Zahnrimen Neu
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2013
Километража: 142000 km
8 700  EUR
Онлајн: 10ден
Автомобил Mazda 6 2.3 Kombi Klima Xenon Teilleder
16
Автомобил
Mazda 6 2.3 Kombi Klima Xenon Teilleder
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2004
Километража: 163000 km
1 690  EUR
Онлајн: 10ден
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело Mercedes-Benz Actros MPIII 2541 L 6x2 MegaSpace BDF Retarder
17
Транспортер на контејнер/ камион со променливо тело
Mercedes-Benz Actros MPIII 2541 L 6x2 MegaSpace BDF Retarder
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2012
Километража: 1100000 km
Конфигурација на оска: 6x2
Емисиона класа: Евро 5
Излезна моќност: 408 hp
Бруто тежина: 26000 kg
Прашајте за цена
Онлајн: 13ден
Камион влекач MAN TGS 18.440 XLX 4x4 Hydrodrive /Euro 6 /Schalt
16
Камион влекач
MAN TGS 18.440 XLX 4x4 Hydrodrive /Euro 6 /Schalt
Auto M.Hallak
Германија
Година на производство: 2015
Километража: 459800 km
Конфигурација на оска: 4x2
Емисиона класа: Евро 6
Излезна моќност: 441 hp
Бруто тежина: 18000 kg
28 900  EUR
Нето цена
Онлајн: 24ден
Резултати пронајдени: 35
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.