C. de Bruin Personenauto's bv

Телефони
Веб-страница
www.autodebruin.nl
Локација
Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel
The Netherlands,
Eerste Tochtweg 2
NL- 2913 LP NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL
Лица за контакт
H. de Bruin
English, Nederlands
Последни понуди
Mercedes-Benz Vito Tourer 114 CDI 9 Persoon Extra Lang Navi Airco Autm. - автомобил
 20
26 750 EUR
Нето цена

Автомобил

2018
45 964 km

Онлајн: 22час 33мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација 10819182-AWD

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI EURO 6 Achteruitrij Camera - товарно комбе
 20
16 500 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
199 031 km
Дизел
143 hp
Корисна носивост: 860 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 22час 35мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација VFK06H

Fiat Fiorino Schuifdeur , Airco , Cruisecontrol - товарно комбе
 20
4 000 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
157 218 km
Дизел
Број на седишта: 2
82 hp
Корисна носивост: 592 kg
Бруто тежина: 1 700 kg

Онлајн: 22час 39мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација VDP93X

BMW 5 Serie Touring 525 d High Executive 160 Kw 217 Pk - автомобил
 20
21 900 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%

Автомобил

2015
145 096 km

Онлајн: 22час 39мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација SX904K

BMW 418 D Gran Coupé 143 Pk Executive Luxury Line - автомобил
 20
21 900 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%

Автомобил

2015
56 067 km

Онлајн: 22час 41мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација PX424F

BMW 3 Serie Touring 320 D 135 Kw 183 Pk EXECUTIVE AUTM. NAVI - автомобил
 20
19 900 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 21%

Автомобил

2014
92 978 km

Онлајн: 22час 41мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација NL873X

Mercedes-Benz Vito Tourer 114 CDI Personenbus XL Airco Navi Personenvervoer - минибус
 20
21 900 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2017
136 028 km
4x2
Број на седишта: 8

Онлајн: 22час 43мин

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација ZF195X

Mercedes-Benz Vito 114 CDI LANG L2 AIRCO CRUISE AMBITION - товарно комбе
 20
13 650 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
67 971 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 890 kg
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 1ден

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација V761RB

Renault Master T33 2.3 dCi L2H2 136Pk Airco 3 zits 3500 GvW - товарно комбе
 20
9 999 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
116 093 km
Дизел
Број на седишта: 3
136 hp
Корисна носивост: 1 440 kg
Бруто тежина: 3 300 kg

Онлајн: 2ден

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација VGD81D

Mercedes-Benz Vito 111 CDI Lang L2 2 achterdeuren Airco Cruise Navi 3 zits - товарно комбе
 20
14 999 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
68 984 km
Дизел
Број на седишта: 3
116 hp
Корисна носивост: 982 kg
Бруто тежина: 2 800 kg

Онлајн: 2ден

C. de Bruin Personenauto's bv

Холандија, Nieuwerkerk ad IJssel

Идентификација VT565S

Прикажи ги сите понуди (91)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до C. de Bruin Personenauto's bv
Вашата порака е испратена.