AUTO SPIES

 Лизинг
 Изнајмување
 Испорака
 Царинење
Телефони
Работно време
09:00-18:00 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Германија, Germersheim
Siegfried-Jantzer-Str 9 76726 Germersheim, Germany
Последни понуди
Schmitz Cargobull SCB S3T CODE XL Standart Voll - полуприколка со церада
 17
13 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2015
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8час 42мин

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Schmitz Cargobull SCB S3T MEGA Voll - полуприколка со церада
 9
13 900 EUR
Нето цена

Полуприколка со церада

2016
3-оски
Бруто тежина: 39 000 kg

Онлајн: 8час 42мин

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Mercedes-Benz Vario 815D Ladebordwand - комбе фургон
 8
4 800 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2004
194 273 km
Дизел
Број на седишта: 3
150 hp
Бруто тежина: 7 490 kg

Онлајн: 8час 42мин

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Müller-Mitteltal T3 hydraulische Rampen Verbreiterbar - приколка за низок утовар
 11
10 800 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

2003
3-оски
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 18ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Schrader Z-STA24-42,7/4 Kracht-Pumpe - полуприколка цистерна
 12
28 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

2006
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 18ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Deso Mobile Hoftankstelle Dieseltank - градежна опрема
 7
3 300 EUR
Нето цена

Градежна опрема

2020
2 ч

Онлајн: 18ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Mercedes-Benz 2644 SK 6x4 origimal KM! - камион за влечење
 20
79 900 EUR
Нето цена

Камион за влечење

1996
128 941 km
435 hp

Онлајн: 21ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Mercedes-Benz Atego 1524 Euro 5 EEV Tiefkühl bis -35°C - камион ладилник
 17
20 900 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2012
319 543 km
4x2
238 hp
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 21ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Blomenröhr Tandem Dreiseitenkipper Kipper Blatt/Blatt - кипер приколка
 13
7 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2000
2-оски
Корисна носивост: 7 820 kg
Бруто тежина: 11 000 kg

Онлајн: 21ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Schwarzmüller SPA 3/E Doppelstock Standart - полуприколка со церада
 10
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2008
3-оски
Бруто тежина: 38 500 kg

Онлајн: 21ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Прикажи ги сите понуди (35)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до AUTO SPIES
Вашата порака е испратена.