Auto Ringen GmbH

Телефони
Веб-страница
auto-ringen.de
Работно време
08:00-17:00 Пон - Пет
Локација
Германија, Bremervörde
Zevener Str. 50 27432 Bremervörde, Germany
Последни понуди
Opel Vivaro 1.6 CDTI BiTurbo Kasten Lang Euro6 1.Hand  - товарно комбе
 15
13 500 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
30 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
120 hp
Бруто тежина: 3 030 kg

Онлајн: 1ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R111

Opel Vivaro 1.6 CDTI BiTurbo Kasten Lang Euro6 1.Hand  - товарно комбе
 15
13 500 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2018
30 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
120 hp
Бруто тежина: 3 030 kg

Онлајн: 1ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R111

Opel Vivaro 1.6 CDTI BiTurbo Kasten Lang Euro6 1.Hand  - минибус
 15
13 500 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2018
30 000 km
Број на седишта: 3

Онлајн: 1ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R111

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Blue Efficiency Kasten Hoch  - минибус
 11
7 700 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2015
109 900 km
Број на седишта: 2

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R60

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI BlueEfficiency Kasten Lang Maxi  - минибус
 14
14 600 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2016
95 000 km
Број на седишта: 3

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R126

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI BlueEfficiency Kasten Lang Maxi  - товарно комбе
 14
14 600 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
95 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
143 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R126

Mercedes-Benz Sprinter 314 CDI BlueEfficiency Kasten Lang Maxi  - товарно комбе
 14
14 600 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
95 000 km
Дизел
Број на седишта: 3
143 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R126

Volkswagen T6 2.0 TDI CR BlueMotion Kombi 9-Sitzer 1. Hand  - минибус
 16
10 900 EUR
Нето цена

Минибус, патничко комбе

2016
150 000 km
Број на седишта: 9

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R65

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Blue Efficiency Kasten Hoch  - товарно комбе
 11
7 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
109 900 km
Дизел
Број на седишта: 2
129 hp
Бруто тежина: 3 200 kg

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R60

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI Blue Efficiency Kasten Hoch  - товарно комбе
 11
7 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2015
109 900 km
Дизел
Број на седишта: 2
129 hp
Бруто тежина: 3 200 kg

Онлајн: 2ден

Auto Ringen GmbH

Германија, Bremervörde

Идентификација R60

Прикажи ги сите понуди (54)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Ringen GmbH
Вашата порака е испратена.