Auto Henze - градежни машини

22
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TG-A 35.360 8x4 Betonmischer sehr gepflegt - бетонска мешалка
 12
39 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2007
289 242 km

Онлајн: 1мес 8ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26275

Mercedes-Benz Axor 3236 B 8x4 Betonmischer Stetter - бетонска мешалка
 12
39 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2010
164 702 km

Онлајн: 1мес 22ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26530

Mercedes-Benz Axor 1829 Betonpumpe Schwing 1.970h, 23.1 mtr - бетонска пумпа
 15
89 500 EUR
Нето цена

Бетонска пумпа

2007
224 981 km

Онлајн: 4мес 5ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26932

Mercedes-Benz Actros 3241 B 8x4 Betonmischer Liebherr nur 134 - бетонска мешалка
 15
72 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2013
134 043 km

Онлајн: 4мес 19ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26937

Vanhool - бетонска мешалка
 13
19 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1991
Корисна носивост: 26 600 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26113

Kubota Minibagger KX 101-3 Minibagger - мини багер
 7
18 900 EUR
Нето цена

Мини багер

2009

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 24869

Norton Clipper C 85 Kleinteile - градежна опрема
 4
790 EUR
Нето цена

Градежна опрема

1998

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23682

Schweißmaschine GDF 352 Spezialanhänger - опрема за заварување
 5
2 900 EUR
Нето цена

Опрема за заварување

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 24883

MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Förderband 17m - бетонска мешалка
 15
48 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2008
327 188 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26474

Norton Clipper C 51 Kleinteile - градежна опрема
800 EUR
Нето цена

Градежна опрема

2004

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23685

Mercedes-Benz SK 2631 6x4 Betonpumpe 32m. Putzmeister 3900h - бетонска пумпа
 15
49 900 EUR
Нето цена

Бетонска пумпа

1995
296 638 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26718

MAN TG-A 32.350 8x4 BB Betonmischer Stetter 9m³ - бетонска мешалка
36 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2006
319 530 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26048

Fugenschneider CF-12 4R Kleinteile - градежна опрема
 4
990 EUR
Нето цена

Градежна опрема

2002

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23687

BOMAG Rüttelplatte BPR 30/38 Kleinteile - вибрациска плоча
 4
2 500 EUR
Нето цена

Вибрациска плоча

1905

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23670

Volvo FM FM 340 Betonmischer Stetter - бетонска мешалка
 14
46 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2009
314 517 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26466

Mercedes-Benz Actros 3236 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³ - бетонска мешалка
 10
43 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2007
363 608 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26035

Mercedes-Benz Düsseldorfer 609 D Hubarbeitsbühne 20 mtr - камион со подигачка кошница
 5
17 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1992
137 587 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 22605

MAN TG-S 35.360 8x4 BB Betonmischer Liebherr - бетонска мешалка
 13
65 000 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2011
206 508 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26191

MAN TG-S 35.360 8x4 BB Betonmischer Liebherr - бетонска мешалка
 12
64 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2011
213 247 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26192

Volvo FM 380 8x4 Betonmischer Stetter - бетонска мешалка
 15
49 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2009
281 111 km

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26386

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.