Auto Henze - камиони

188
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 10 1/10   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Axor 1833 K 2-Achs Kipper Kran Funk, nur 112TKM - кипер
 15
68 500 EUR
Нето цена

Кипер

2012
112 653 km
4x2
326 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26990

Scania G 440 CB6x6HHZ 3-Achs Allradkipper Bordmatik - кипер
 15
63 900 EUR
Нето цена

Кипер

2010
185 989 km
6x6
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26991

Mercedes-Benz Arocs 1830 K Absetzkipper Meiller Tele - камион за подигање контејнери
 15
69 900 EUR
Нето цена

Камион за подигање контејнери

2014
189 650 km
4x2
299 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 24ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26982

Mercedes-Benz Arocs 1830 K Absetzkipper Meiller Tele - камион за подигање контејнери
 9
69 900 EUR
Нето цена

Камион за подигање контејнери

2014
176 312 km
4x2
299 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 24ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26981

Mercedes-Benz Atego 1828 L Pritsche Heckkran Atlas 125.2 - камион со страна на спуштање
 8
14 900 EUR
Нето цена

Камион со страна на спуштање

2004
691 000 km
4x2
279 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 4ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26987

Mercedes-Benz Actros 4144 AK 8x8 4 Achs Muldenkipper Reifen hi - кипер
 11
79 900 EUR
Нето цена

Кипер

2011
288 329 km
8x8
435 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26547

MAN TG-S 26.440 6x4 BB 3-Achs Kipper Bordmatik - кипер
 14
89 900 EUR
Нето цена

Кипер

2016
93 468 km
6x4
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26925a

MAN TG-S 35.480 8x4 BB 4-Achs Kipper Euro5 - кипер
 12
62 900 EUR
Нето цена

Кипер

2012
376 602 km
8x4
480 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26878a

MAN TG-S 35.400 8x4 BB 4-Achs Kipper Bordmatik+nur19 - кипер
 11
74 900 EUR
Нето цена

Кипер

2013
194 025 km
8x4
400 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26905a

MAN TG-L 12.220 K 2-Achs Kipper Kran ROAD SHOW EDITI - кипер
 17
69 900 EUR
Нето цена

Кипер

2014
70 873 km
4x2
220 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26914a

Mercedes-Benz Actros 3341 6x6 3-Achs Allradkipper Bordmatik - кипер
 12
72 500 EUR
Нето цена

Кипер

2012
323 497 km
6x6
408 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26948a

Mercedes-Benz Actros 1832 AK 2-Achs Allradkipper Kran Hiab XS - кипер
 11
69 900 EUR
Нето цена

Кипер

2011
245 200 km
4x4
320 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26961a

Scania G 420 8x4 4-Achs Kipper Bordmatik - кипер
 10
64 900 EUR
Нето цена

Кипер

2012
284 032 km
8x4
420 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26885a

Iveco TRACKER 260T45 6x6 3-Achs Allradkipper Winterdie - кипер
 12
44 900 EUR
Нето цена

Кипер

2008
299 600 km
6x6
451 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26938a

MAN L 90 18.264 LAK 2-Achs Allradkipper Kran - кипер
 11
16 900 EUR
Нето цена

Кипер

1997
509 809 km
4x4
260 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26869a

FUMO M30 2-Achs Allradkipper Schild, Streuer - кипер
 5
29 900 EUR
Нето цена

Кипер

2008
36 405 km
4x4
122 hp
Бруто тежина: 5 200 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26891a

MAN TG-A 26.440 6x6H BB Abrollkipper mit Kran Funkfe - камион со кука за подигање
 15
58 900 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2007
325 761 km
6x6
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 29ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26976

Mercedes-Benz Arocs 3248 8x4 4 Achs Muldenkipper Meiller hydr. - кипер
 13
79 900 EUR
Нето цена

Кипер

2014
184 376 km
8x4
476 hp
Бруто тежина: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 29ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26979

MAN TG-S 26.440 6x2-2 BL Pritsche Heckkran Lift+Lenk - камион со страна на спуштање
 15
47 900 EUR
Нето цена

Камион со страна на спуштање

2010
374 990 km
6x2
441 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1мес 29ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26977

Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Abrollkipper - камион со кука за подигање
 12
62 500 EUR
Нето цена

Камион со кука за подигање

2011
213 836 km
6x4
408 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 2мес 6ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26971

1 2 3 10   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.