Auto Henze - приколки

21
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Schwarzmüller PA Pritschenanhänger PA 2 E Baustoffanhänger - приколка со страна на спуштање
 6
6 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2006
2-оски
Корисна носивост: 14 350 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 29ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26978

 - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 9
3 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

1999
2-оски
Корисна носивост: 13 840 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 3мес 11ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26954

Müller-Mitteltal Tandemkippanhänger KA-TA 13,5 Kippanhänger - кипер приколка
 6
7 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2001
2-оски
Корисна носивост: 9 600 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 3мес 11ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26955

 - приколка цистерна
 5
12 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на храна

1999
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5мес 14ден

Auto Henze

Германија, Peine

Spitzer Anhänger Silo für Staub und Rieselgüter SAPI 183 - приколка цистерна
 4
12 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на храна

2000
2-оски
Корисна носивост: 14 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 5мес 14ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26382a

Dinkel Tandemanhänger DTAP 18000 Baustoffanhänger - приколка со страна на спуштање
 5
4 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

1999
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6мес 5ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26807

Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger T 40 Tiefladeranhänger - приколка за низок утовар
 5
19 900 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

2008
4-оски
Корисна носивост: 15 700 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 6мес 8ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26854

 - приколка со страна на спуштање
 7
9 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2011
2-оски
Корисна носивост: 14 255 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6мес 29ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26825

Kippanhänger DSK Kippanhänger - кипер приколка
 5
19 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2008
3-оски
Корисна носивост: 18 120 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 6мес 29ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26838

Abrollanhänger AR 18 Containeranhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 4
6 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

1997
2-оски
Корисна носивост: 14 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 22916

AK AK 18 Kippanhänger - кипер приколка
 5
5 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

1992
2-оски
Корисна носивост: 13 530 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26644

Schwarzmüller PA Pritschenanhänger PA 3 / ZJ Spezialanhänger - приколка со рамна платформа
 6
7 900 EUR
Нето цена

Приколка со рамна платформа

1996
3-оски
Корисна носивост: 19 400 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 25480

BDF-Anhänger AWZ 218 LZ BDF - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 9
9 500 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2003
2-оски
Корисна носивост: 9 450 kg
Бруто тежина: 13 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 20007

Krone Pritschenanhänger AZP 18 Planenanhänger - приколка со церада
 6
4 900 EUR
Нето цена

Приколка со церада

2004
2-оски
Корисна носивост: 13 650 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26414

 - приколка цистерна
 15
12 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на силоси

1999
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26387

Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/22 Kippanhänger Bordm - кипер приколка
 6
20 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2013
2-оски
Корисна носивост: 13 100 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26739

Spitzer Anhänger Silo für Staub und Rieselgüter SAPI 183 - приколка цистерна
 10
12 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на силоси

2000
2-оски
Корисна носивост: 14 000 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26382

HKM Anhänger für Absetz und Abrollmulden Meiller K 1 - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 7
12 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

2012
2-оски
Корисна носивост: 13 080 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26741

Krone Pritschenanhänger AZP 18 Planenanhänger - приколка со церада
 6
4 000 EUR
Нето цена

Приколка со церада

2000
2-оски
Корисна носивост: 13 650 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26413

Blomenröhr Tandemtieflader - Tiefladeranhänger - приколка за низок утовар
 4
990 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

1997
1-оски
Корисна носивост: 1 000 kg
Бруто тежина: 1 500 kg

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23650

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.