Auto Henze - опреми за шумарство

1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN TG-X 33.540 6x4 Holztransporter Kurzholz Blatt/P  - превоз на дрва
 15
88 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

Идентификација: 26900
2013
368 893 km
Бруто тежина: 26 000 kg
540 hp
6x4
3-оски

Онлајн: 4мес 23ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26900

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.