Auto Henze - комунални/специјални возила

8
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Unimog U 1250 2-Achs Allradkipper  - комунално/специјално возило
 7
15 900 EUR
Нето цена

Комунално/специјално возило

1992
180 670 km
125 hp

Онлајн: 1мес 18ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26305a

MAN F2000 27.463 6x6 Saug + Spülwagen Kombi  - вакуумски камион
 15
29 900 EUR
Нето цена

Вакуумски камион

1998
230 664 km
460 hp

Онлајн: 2мес 16ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26965

Mercedes-Benz Unimog U 1250 2-Achs Allradkipper  - комунално/специјално возило
 12
15 900 EUR
Нето цена

Комунално/специјално возило

1992
180 670 km
125 hp

Онлајн: 5мес 7ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26305

Mercedes-Benz SK 3535 Pritsche Kran Kran, Brille, Winde etc.  - камион за влечење
 15
78 900 EUR
Нето цена

Камион за влечење

1993
118 622 km
366 hp

Онлајн: 7мес 3ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26727

Schmidt SWINGO Compact 200 Kehrmaschine  - камион за метење
13 900 EUR
Нето цена

Камион за метење

2008
84 hp

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26540

MAN F2000 FE 310 A Müllwagen Schörling, Schüttung  - камион за ѓубре
 8
14 900 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2002
233 651 km
310 hp

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 25359

Mercedes-Benz ECONIC 2628 6x2 Müllwagen Zoeller Schüttung  - камион за ѓубре
 9
15 900 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2002
179 793 km
279 hp

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 24080

Mercedes-Benz ECONIC 2628 6x2 Müllwagen Schörling  - камион за ѓубре
 12
10 900 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2002
154 185 km
279 hp

Онлајн: 9мес 10ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 24026

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.