Auto Henze - комунални/специјални возила

6
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Atego 1523 Kehrmaschine Faun+Separatmotor  - камион за метење
 15
69 900 EUR
Нето цена

Камион за метење

2014
95 269 km
231 hp

Онлајн: 2ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27133

Mercedes-Benz SK 3535 Pritsche Kran Kran, Brille, Winde etc.  - камион за влечење
 8
78 900 EUR
Нето цена

Камион за влечење

1993
118 622 km
366 hp

Онлајн: 5мес 6ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26727a

Mercedes-Benz SK 3535 Pritsche Kran Kran, Brille, Winde etc.  - камион за влечење
 15
78 900 EUR
Нето цена

Камион за влечење

1993
118 622 km
366 hp

Онлајн: 1год

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26727

Schmidt SWINGO Compact 200 Kehrmaschine  - камион за метење
13 900 EUR
Нето цена

Камион за метење

2008
84 hp

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26540

MAN F2000 FE 310 A Müllwagen Schörling, Schüttung  - камион за ѓубре
 8
14 900 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2002
233 651 km
310 hp

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 25359

Mercedes-Benz ECONIC 2628 6x2 Müllwagen Zoeller Schüttung  - камион за ѓубре
 9
15 900 EUR
Нето цена

Камион за ѓубре

2002
179 793 km
279 hp

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 24080

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.