Auto Henze - приколки

15
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Schwarzmüller T-Serie T202 Baustoffanhänger - приколка со страна на спуштање
 4
9 000 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2010
2-оски
Корисна носивост: 14 300 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27150

Schwarzmüller T-Serie T202 Baustoffanhänger - приколка со страна на спуштање
 4
9 000 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2010
2-оски
Корисна носивост: 14 300 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 6ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27150

 - приколка со страна на спуштање
 11
5 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2009
2-оски
Корисна носивост: 14 640 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 27073

 - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 9
3 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

1999
2-оски
Корисна носивост: 13 840 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 8мес 22ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26954

Müller-Mitteltal Tandemkippanhänger KA-TA 13,5 Kippanhänger - кипер приколка
 6
7 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2001
2-оски
Корисна носивост: 9 600 kg
Бруто тежина: 13 500 kg

Онлајн: 8мес 22ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26955

 - приколка цистерна
 5
12 900 EUR
Нето цена

Приколка цистерна за транспорт на храна

1999
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 10мес 25ден

Auto Henze

Германија, Peine

Dinkel Tandemanhänger DTAP 18000 Baustoffanhänger - приколка со страна на спуштање
 5
4 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

1999
2-оски
Корисна носивост: 14 150 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 11мес 16ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26807

Müller-Mitteltal Tiefladeanhänger T 40 Tiefladeranhänger - приколка за низок утовар
 5
19 900 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

2008
4-оски
Корисна носивост: 15 700 kg
Бруто тежина: 24 000 kg

Онлајн: 11мес 19ден

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26854

 - приколка со страна на спуштање
 7
9 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2011
2-оски
Корисна носивост: 14 255 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26825

Abrollanhänger AR 18 Containeranhänger - транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело
 4
6 900 EUR
Нето цена

Транспортер на контејнер/ приколка со променливо тело

1997
2-оски
Корисна носивост: 14 200 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 22916

AK AK 18 Kippanhänger - кипер приколка
 5
5 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

1992
2-оски
Корисна носивост: 13 530 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26644

Krone Pritschenanhänger AZP 18 Planenanhänger - приколка со церада
 6
4 900 EUR
Нето цена

Приколка со церада

2004
2-оски
Корисна носивост: 13 650 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26414

Meiller Tandemkippanhänger MZDA 18/22 Kippanhänger Bordm - кипер приколка
 6
20 900 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2013
2-оски
Корисна носивост: 13 100 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26739

Krone Pritschenanhänger AZP 18 Planenanhänger - приколка со церада
 6
4 000 EUR
Нето цена

Приколка со церада

2000
2-оски
Корисна носивост: 13 650 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 26413

Blomenröhr Tandemtieflader - Tiefladeranhänger - приколка за низок утовар
 4
990 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

1997
1-оски
Корисна носивост: 1 000 kg
Бруто тежина: 1 500 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23650

Renders Pritschenanhänger N02A21-V Baustoffanhänger - приколка со страна на спуштање
 4
3 900 EUR
Нето цена

Приколка со страна на спуштање

2000
2-оски
Корисна носивост: 14 110 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1год 2мес

Auto Henze

Германија, Peine

Идентификација 23872

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Auto Henze
Вашата порака е испратена.