ASV Trailer Import & Export

 Испорака
 Царинење
Веб-страница
https://www.asvtrailer.de/
Локација
Германија, Erkelenz
Gerdersther Landstrasse Str. 100 - 41812 Erkelenz, Germany
Лица за контакт
Ekatarina
Deutsch, Русский
Artjom Fertich
Deutsch
Последни понуди
DAF XF 105.460 - камион влекач
 14
20 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2014
694 000 km
4x2
460 hp

Онлајн: 1мес 1ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Volvo FM450 Globetrotter - камион влекач
 15
12 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
732 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 1мес 1ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Volvo FM450 - камион влекач
 14
14 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2012
550 000 km
4x2
450 hp

Онлајн: 1мес 11ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Magyar Benzin - 39520-9-SAF-LIFT-INOX - полуприколка цистерна
 9
15 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1995
3-оски

Онлајн: 1мес 29ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Mercedes-Benz AXOR 1840, ADR, Euro 5 - камион влекач
 4
12 500 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
807 998 km
4x2
400 hp

Онлајн: 2мес 2ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Magyar Chemical - 32550 - 1 - 4 BAR - 316Ti- Heizung! - полуприколка цистерна
 9
15 900 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна

1997
3-оски

Онлајн: 2мес 2ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Menci 32/4- Reinigung - SOFOT Lieferbereit! - полуприколка цистерна
 13
49 500 EUR
Нето цена

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

Ново
2020
3-оски
Бруто тежина: 38 000 kg

Онлајн: 2мес 30ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Renault Renault Premium 430 DXI - 3 units!! - камион влекач
 12
9 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
780 000 km
4x2

Онлајн: 7мес 6ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Menci 31-3, Reinigung - SUPER ZUSTAND! - полуприколка цистерна
 13
22 900 EUR

Полуприколка цистерна за транспорт на храна

Ново
2015
3-оски
Корисна носивост: 32 500 kg
Бруто тежина: 38 000 kg
Волумен на резервоар: 31 L

Онлајн: 7мес 6ден

ASV Trailer Import & Export

Германија, Erkelenz

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до ASV Trailer Import & Export
Вашата порака е испратена.