AMV
Доверлив
10
Повеќе од 10 години со Truck1

AMV

Телефони
Веб-страница
www.amvo.com
Локација
Франција, Pont-du-Chateau
Avenue de la Gare 32,63430 PONT DU CHATEAU Auvergne - Puy-de-Dôme,FRANCE
Последни понуди
Renault Premium 320 DXI - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2007
361 000 km

Онлајн: 16ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EG-630-CA

Renault Maxity - комби кипер
 1
Прашајте за цена

Комби кипер

Ново
2020
20 km
Дизел
Корисна носивост: 922 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 16ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација FQ-508-VM

Iveco Eurocargo 160E21 - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2016
76 000 km

Онлајн: 2мес 2ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EF-433-NH

Renault Midlum 220 DCI - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2005
259 000 km

Онлајн: 2мес 25ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EC-618

Renault Premium 310 DXI - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2008
115 000 km

Онлајн: 2мес 25ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EP-275

Renault Premium 320 DCI - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2004
248 000 km

Онлајн: 2мес 25ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EN-714

Renault Premium 320 DCI - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2003
160 000 km

Онлајн: 2мес 25ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EC-607

Renault Midlum 220 - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2007
156 000 km

Онлајн: 2мес 25ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација 2308

Renault Maxity - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2018
23 000 km

Онлајн: 4мес 15ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација EZ-650-NB

Renault Maxity - камион за ѓубре
 4
Прашајте за цена

Камион за ѓубре

2018
21 000 km

Онлајн: 4мес 15ден

AMV

10

Франција, Pont-du-Chateau

Идентификација FC-389-JS

Прикажи ги сите понуди (40)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до AMV
Вашата порака е испратена.