Ales Dvorak-TRUCKS

Телефони
Веб-страница
www.dvorak-trucks.sk
Локација
Словачка, 90101 Malacky
PRIEMYSELNÁ 5899/20
90101 Malacky
Slovakia, Slovakia
Последни понуди
Scania T580 Longline, Hauber, Torpedo, Show Truck V8  - камион влекач
 15
Прашајте за цена

Камион влекач

2006
1 150 000 km
6x2
581 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Krone SDP 27 PROFILINER, LIFT, A. SAF  - полуприколка со церада
 1
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2007
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 1ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

CIMC SILVERGREEN FRIGO, TOP  - полуприколка ладилник
 8
Прашајте за цена

Полуприколка ладилник

2013
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 4ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Volvo FH 16 750 GLOBE XL SHOW Truck, EURO6, 2016  - камион влекач
 15
Прашајте за цена

Камион влекач

2016
340 000 km
4x2
751 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 4ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

MAN TGL 12.250 EURO6 + Anhanger tandem  - камион со церада
 4
Прашајте за цена

Камион со церада

2015
460 000 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 7ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Kögel SNCO24 Gardienen, LIFT Achse, SAF  - полуприколка со церада
 15
Прашајте за цена

Полуприколка со церада

2012
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 7ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

MAN TGL 12.250 EURO6 + Anhanger tandem  - камион со церада
 14
Прашајте за цена

Камион со церада

2015
463 000 km
4x2
250 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 7ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Volvo FH 13 440 GLOBE, MANUAL, Low Deck, EURO5  - камион влекач
 15
Прашајте за цена

Камион влекач

2007
1 250 000 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 7ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Talson F1227/FR, AIR CARO + FRIGO CARGO FNA  - полуприколка ладилник
 15
Прашајте за цена

Полуприколка ладилник

2015
3-оски
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 12ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Kögel SNCO24 Plattform + ALU Bordwande  - полуприколка со страна на спуштање
 15
Прашајте за цена

Полуприколка со страна на спуштање

2013
3-оски
Бруто тежина: 35 000 kg

Онлајн: 12ден

Ales Dvorak-TRUCKS

Словачка, 90101 Malacky

Прикажи ги сите понуди (77)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Ales Dvorak-TRUCKS
Вашата порака е испратена.