Yourtrucks GmbH

Веб-страница
www.tamcar.de
Локација
Германија, Hilden
Niedenstr. 65-69, D-40721 HILDEN, Germany
Последни понуди
Fiat Doblo M-Jet 2 EURO 6 /Klima/Tempomat/3 Sitze/PDC  - товарно комбе
 15
7 800 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
76 438 km
Дизел
Број на седишта: 3
80 hp
Бруто тежина: 2 070 kg

Онлајн: 20час 47мин

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-131

Mercedes-Benz Actros 2541 Retarder/Schwenkwand/Lenkachse/LaSi  - камион за пијалоци
 18
28 800 EUR
Нето цена

Камион за пијалоци

2012
499 578 km
6x2
411 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 20час 48мин

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 562

Krone Getränke Tandem/Schwankwand/LaSi/LBW  - приколка за пијалоци
 10
12 800 EUR
Нето цена

Приколка за пијалоци

2012
Корисна носивост: 12 540 kg
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 20час 48мин

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 862

Mercedes-Benz Actros 2541 Retarder/Schwenkwand/Lenkachse/ZUG!  - камион за пијалоци
 20
37 800 EUR
Нето цена

Камион за пијалоци

2012
499 578 km
6x2
411 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 562 ZUG

Scania R 440 E5 Highline/Retarder/Schalter/Full Service  - камион влекач
 11
11 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2010
831 156 km
4x2
441 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 7-187

Renault Premium 310 DXI E5/18000l/5 Kammern/ADR AT-FL  - камион цистерна
 19
36 800 EUR
Нето цена

Камион цистерна

2010
256 154 km
6x2
310 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-135

Iveco Stralis 500 EEV Hi-Way/Intarder/Hydraulik/Navi  - камион влекач
 20
19 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
483 670 km
4x2
500 hp

Онлајн: 3ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 7-100

Renault Maxity 140 Dxi Bühne Versalift 16,7m/2 Per.Korb  - камион со подигачка кошница
 16
28 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2012
70 778 km
140 hp

Онлајн: 7ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-140

Renault Midlum 270 DXI E5/10.500l/4 Kammern/ADR/Klima  - камион цистерна
 20
24 800 EUR
Нето цена

Камион цистерна

2010
211 470 km
4x2
271 hp
Бруто тежина: 16 000 kg

Онлајн: 7ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-113

Renault Premium 310 DXI E5/Retarder/13000l/4 Kammern/ADR  - камион цистерна
 20
34 800 EUR
Нето цена

Камион цистерна

2010
254 687 km
4x2
310 hp
Бруто тежина: 19 000 kg

Онлајн: 7ден

Yourtrucks GmbH

10

Германија, Hilden

Идентификација 5-196

Прикажи ги сите понуди (230)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Yourtrucks GmbH
Вашата порака е испратена.