Yourtrucks GmbH

Веб-страница
www.tamcar.de
Локација
Германија, Hilden
Niedenstr. 65-69, D-40721 HILDEN, Germany
Последни понуди
DAF XF 105.460 SSC/Schalter/Retarder/Kühlbox/2 Tank - камион влекач
 20
17 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
796 951 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 7-175

Chereau Carrier Vector 1850Mt + Strom/Bi-Temp/Pal-kasten - полуприколка ладилник
 13
19 800 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2009
3-оски
Корисна носивост: 24 740 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 953

Chereau Carrier Vector 1850Mt + Strom/Bi-Temp/Pal-kasten - полуприколка ладилник
 13
19 800 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2009
3-оски
Корисна носивост: 24 740 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 953

Mercedes-Benz Atego 1224 Tri-Multi-Temp/CS 950Mt/Strom/Türen - камион ладилник
 20
19 800 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2012
417 098 km
4x2
241 hp
Бруто тежина: 11 990 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 534

Scania G 400 E5/Retarder/Hydraulik/Full service history - камион влекач
 19
18 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2013
486 026 km
4x2
400 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 1ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 707

Chereau Carrier Maxima 1300 + Strom / LBW / nur 3.108h!! - полуприколка ладилник
 9
16 800 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2007
3-оски
Корисна носивост: 25 340 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 2ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 988

Chereau Carrier Maxima 1300 + Strom / LBW / nur 3.108h!! - полуприколка ладилник
 9
16 800 EUR
Нето цена

Полуприколка ладилник

2007
3-оски
Корисна носивост: 25 340 kg
Бруто тежина: 34 000 kg

Онлајн: 2ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 988

DAF XF 105.460 SSC EEV /Retarder/2Tank/Kühlbox - камион влекач
 16
17 800 EUR
Нето цена

Камион влекач

2011
627 407 km
4x2
460 hp
Бруто тежина: 18 000 kg

Онлајн: 2ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 7-116

Renault Master Bühne Versalift ET-36 13,4m/2 Per.Korb - камион со подигачка кошница
 19
34 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2015
126 307 km
125 hp

Онлајн: 2ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 5-141

Mercedes-Benz Actros 2541 MP3/Carrier Supra 850/Retarder/TOP - камион ладилник
 13
26 800 EUR
Нето цена

Камион ладилник

2010
649 010 km
6x2
411 hp
Бруто тежина: 26 000 kg

Онлајн: 3ден

Yourtrucks GmbH

9

Германија, Hilden

Идентификација 5-126

Прикажи ги сите понуди (210)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Yourtrucks GmbH
Вашата порака е испратена.