Agrikontor Neuholland GmbH
За продавачотПогледнете мапаПонуди (131)

Agrikontor Neuholland GmbH

phone_iphoneТелефони+49 173 73...
location_onЛокацијаGermany, Löwenberger Land
Pappelhof 2, 16775 Löwenberger Land, Deutschland
languageВеб-страницаwww.agrikontor.com

Испратете порака до Agrikontor Neuholland GmbH


Privacy policy

Последни понуди

Последни понуди


Трактор Massey Ferguson 8250
20
Трактор
Massey Ferguson 8250
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2002
Машински часови: 12243 ч
15 900  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 1ден
Трактор Valtra C 100
20
Трактор
Valtra C 100
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2004
15 500  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 1ден
Плуг Lemken Vari-Turmalin 7 1
20
Плуг
Lemken Vari-Turmalin 7 1
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2007
2 800  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 1ден
Камион Krone ZX 430 GD
20
Камион
Krone ZX 430 GD
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2020
92 000  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 1ден
Распрскувач Amazone ZGB 8200
20
Распрскувач
Amazone ZGB 8200
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2021
49 500  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 1ден
Распрскувач AGRIO Mammut 5024
20
Распрскувач
AGRIO Mammut 5024
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2010
14 500  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 1ден
Косилка Krone EasyCut B890 F320 Mähkombi
20
Косилка
Krone EasyCut B890 F320 Mähkombi
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2021
29 500  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2ден
Плуг Kverneland PB 100
20
Плуг
Kverneland PB 100
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2011
17 800  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 2ден
Ситнач со дискови Rabe Field Bird 3000
15
Ситнач со дискови
Rabe Field Bird 3000
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2014
3 600  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 11ден
Косилка Kubota GZD-15 II Zero-Turn-Mäher
20
Косилка
Kubota GZD-15 II Zero-Turn-Mäher
Agrikontor Neuholland GmbH
Германија
Година на производство: 2010
Машински часови: 1515 ч
5 500  EUR
Нето цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%
Онлајн: 11ден
Резултати пронајдени: 131
Пребарувањето е зачувано!

t1 dealer test

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.