A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
Доверлив
Повеќе од 2 години со Truck1
Галерија

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Телефони
Веб-страница
https://www.accessplatforms.com
Работно време
08:30-05:00 Пон - Пет
Локација
Обединето Кралство, Monmouthshire
PILL WAY SEVERN BRIDGE IND ESTATE CALDICOT MONMOUTHSHIRE NP26 5PU, United Kingdom
Последни понуди
GENIE Z45-25J - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2000
1 007 ч
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 1мес 13ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1071

HAULOTTE Compact 14 - кревач ножица
 4
Прашајте за цена

Кревач ножица

2012
867 ч

Онлајн: 1мес 13ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1631

NIFTYLIFT HR12 - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2011
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 2мес 6ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1055

HAULOTTE HA16 SPX - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2006
3 295 ч
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 2мес 14ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1058

SKYJACK 3219 - кревач ножица
 4
Прашајте за цена

Кревач ножица

2010
189 ч
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 2мес 19ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1629

SKYJACK 3219 - кревач ножица
 4
Прашајте за цена

Кревач ножица

2010
172 ч
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 2мес 19ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1627

SKYJACK 3219 - кревач ножица
 4
Прашајте за цена

Кревач ножица

2010
198 ч
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 2мес 19ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1628

GENIE Z45-25J - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2019
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 3мес 4ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1048

GENIE Z45-25J - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2019
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 3мес 8ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1047

GENIE Z45-25J - дигачка зглобна платформа
 4
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2019
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 3мес 8ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација SPA/1046

Прикажи ги сите понуди (77)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до A J ACCESS PLATFORMS LIMITED
Вашата порака е испратена.