VANS CENTRE s.r.o.

Телефони
Веб-страница
www.vanscentre.com
Локација
Чешка република, Praha
Průmyslová 372/1, 108 00 Praha-Štěrboholy, Czech Republic
Последни понуди
Iveco Daily 50C15 TIEFKÜHLER 17,6m3/380V/LBW/bis 3,5t  - комбе ладилник
 2
25 950 EUR
Нето цена

Комбе ладилник

2016
60 850 km
Дизел
145 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 217

Volkswagen LT 35 MITTLE / 6 sitze / klima/ AHK 2T  - минибус
 10
5 550 EUR
Нето цена

Минибус

2005
389 420 km

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 338

Volkswagen LT 35 MITTLE / 6 sitze / klima/ AHK 2T  - товарно комбе
 10
5 550 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2005
389 420 km
Дизел
109 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 338

Mercedes-Benz Sprinter 316CDI MAXI / KÜHLKASTEN / klima/ ČR  - товарно комбе
 11
16 700 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
115 350 km
Дизел
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 241

Volkswagen Crafter 2.0TDI/105kw KOFFER 8PAL/LBW  - комбе фургон
 12
14 100 EUR
Нето цена

Комбе фургон

2013
178 400 km
Дизел
143 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 127

Mercedes-Benz Citan 109 CDI lang / klima/ ČR  - товарно комбе
 9
5 550 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2016
107 320 km
Дизел
90 hp
Бруто тежина: 1 950 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 324

Renault MASTER 170DCI pritsche 8 PAL/schlafe/luft/ČR  - комбе со церада
 10
15 700 EUR
Нето цена

Комбе со церада

2018
229 400 km
Дизел
170 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 128

Peugeot Boxer 2.0HDI/120kw L4H2 /klima/nutz.1,4t/ ČR  - товарно комбе
 10
11 150 EUR
Нето цена

Товарно комбе

2017
147 000 km
Дизел
163 hp
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 2ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 320

Volkswagen Amarok 2.0TDI /DoubleCab/NAVI/klima/ahk 3t  - пикап
 20
11 150 EUR
Нето цена

Пикап

2015
225 450 km
Дизел
179 hp

Онлајн: 13ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 279

Mercedes-Benz Vito 113cdi/L 9 sitze / klima/ AHK 2t/ automatik  - минибус
 12
11 850 EUR
Нето цена

Минибус

2014
167 130 km

Онлајн: 13ден

VANS CENTRE s.r.o.

8

Чешка република, Praha

Идентификација 291

Прикажи ги сите понуди (377)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до VANS CENTRE s.r.o.
Вашата порака е испратена.