Nazir Imp/Exp , Glückbus
Германија, Neu Wulmstorf
Повеќе од 2 години со Truck1
Nazir Imp/Exp , Glückbus
Повеќе од 2 години со Truck1
Галерија

Nazir Imp/Exp , Glückbus

Германија, Neu Wulmstorf
Локација
Moorkoppel 2
21614 Buxtehude
Последни понуди
Mercedes-Benz O407  - приградски автобус
 2
3 300 EUR
Нето цена

Приградски автобус

1994
1 200 000 km

Онлајн: 13ден

Mercedes-Benz O405 N2 mit klima, 3Türig  - градски автобус
 4
2 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

1998
130 000 km

Онлајн: 13ден

MAN NG 313, A23 mit TÜV,Grüne plakette  - градски автобус
 8
4 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2000
870 000 km

Онлајн: 30ден

Mercedes-Benz O530 G , Klima, Güne plakette  - градски автобус
 3
6 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2002
650 000 km

Онлајн: 30ден

Mercedes-Benz O407, 408  - приградски автобус
 5
3 800 EUR
Нето цена

Приградски автобус

1997
530 000 km

Онлајн: 1мес 4ден

Mercedes-Benz O407/408/550 /Klima  - приградски автобус
 6
5 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

2000
775 000 km

Онлајн: 1мес 7ден

Setra S 321 SG UL, O530G, A23  - градски автобус
 4
8 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2003
614 000 km

Онлајн: 1мес 14ден

Mercedes-Benz O530 G mit TÜV  - градски автобус
 5
4 900 EUR
Нето цена

Градски автобус

2001
640 000 km

Онлајн: 2мес 5ден

Mercedes-Benz O550 Integro/408/407, Schaltung  - приградски автобус
 4
4 900 EUR
Нето цена

Приградски автобус

1997
980 000 km

Онлајн: 2мес 12ден

Mercedes-Benz O530 G mit TÜV  - градски автобус
 7
7 000 EUR
Нето цена

Градски автобус

2003
760 000 km

Онлајн: 2мес 30ден

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до Nazir Imp/Exp , Glückbus
Вашата порака е испратена.