1a autoservice Glora

Телефони
Веб-страница
https://glora.go1a.de/
Работно време
08:00-18:00 Пон - Пет
09:00-13:00 Саб
Локација
Германија, Herten (Rheinfelden)
Gewerbestraße 20 79618 Rheinfelden Herten, Germany
Последни понуди
Tieflader 3 Bagger/Baumaschinen Transporter  - приколка за низок утовар
 14
3 925 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

Ново
2019
3-оски
Корисна носивост: 2 610 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Easy - Transport 750  - автомобил приколка
 10
775 EUR
Нето цена

Автомобил приколка

Ново
2020
1-оски
Корисна носивост: 595 kg
Бруто тежина: 750 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Kipper 3,0 T Alu - Wände El.+Handpumpe  - кипер приколка
 14
3 638 EUR
Нето цена

Кипер приколка

2020
2-оски
Корисна носивост: 2 276 kg
Бруто тежина: 3 000 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Ford Econoline  - минибус
 13
15 250 EUR

Минибус, патничко комбе

1993
112 800 km
Број на седишта: 7

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

750 kg / 4 meter Ladefläche/Finanzier. ab 59 Eur  - автомобил приколка
 10
990 EUR
Нето цена

Автомобил приколка

Ново
2019
1-оски
Корисна носивост: 360 kg
Бруто тежина: 750 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

PKW Anhänger ab 48 Euro monatl.  - автомобил приколка
 4
1 350 EUR
Нето цена

Автомобил приколка

Ново
2019
1-оски
Бруто тежина: 750 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Mini - Camper Campinganhänger  - патничка приколка
 15
3 664 EUR
Нето цена

Патничка приколка

Ново
2019

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Autotransporter 4 X 2 M  - автотранспортна приколка
 13
2 150 EUR
Нето цена

Автотранспортна приколка

Ново
2019
2-оски
Корисна носивост: 2 120 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Tieflader /Baumaschinen / Baugeräte  - приколка за низок утовар
 13
3 299 EUR
Нето цена

Приколка за низок утовар

Ново
2020
2-оски
Корисна носивост: 1 880 kg
Бруто тежина: 2 700 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Multi / Allzweck / Kippbar  - приколка со рамна платформа
 5
1 475 EUR
Нето цена

Приколка со рамна платформа

Ново
2019
Корисна носивост: 1 000 kg
Бруто тежина: 1 300 kg

Онлајн: 4мес 8ден

1a autoservice Glora

Германија, Herten (Rheinfelden)

Прикажи ги сите понуди (11)

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

Испратете порака до 1a autoservice Glora
Вашата порака е испратена.