Приградски автобус SETRA 415 GT EURO 5

Онлајн: 4мес 23ден

Бренд SETRA
Година на производство 2009
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 5
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • клима уред
 • грејач
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на седишта: 51
 • радио
 • CD плеер
 • DVD плеер
 • тоалет
 • фрижидер
41000 EUR
41 000
EUR
 • 2 525 112 MKD
 • 49 092 USD

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:31
41 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Приградски автобус SOR C 10,5 /EURO 4/ 77 MIEJSC
SOR C 10,5 /EURO 4/ 77 MIEJSC
2007
Полска, Pogórska Wola
Приградски автобус SOR C 10,5 /EURO 4/ 77 MIEJSC, 2007
Приградски автобус IVECO C 9,5
IVECO C 9,5
2010, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
18 610 EUR
Приградски автобус IVECO C 9,5, 2010
Приградски автобус Setra 416 415 UL KLIMA 260 KW 54-Sitze EURO 5
Setra 416 415 UL KLIMA 260 KW 54-Sitze EURO 5
2009, 494 500 km, Дизел
Германија, Haßfurt
59 500 EUR
Приградски автобус Setra 416 415 UL KLIMA 260 KW 54-Sitze EURO 5, 2009
Приградски автобус Setra S 415 UL Lift WC 6 Gang EURO 5 handicap
Setra S 415 UL Lift WC 6 Gang EURO 5 handicap
2007, 862 728 km
Германија, Haßfurt
28 900 EUR
Приградски автобус Setra S 415 UL Lift WC 6 Gang EURO 5 handicap, 2007
Приградски автобус SETRA Setra S 415 UL 53+1+1
SETRA Setra S 415 UL 53+1+1
2011, 445 653 km, Дизел, 2-оски
Германија, Ulm
39 500 EUR
Приградски автобус SETRA Setra S 415 UL 53+1+1, 2011
Приградски автобус SETRA EVOBUS S415 UL MATRIX KLIMA STANDHEIZUNG EURO-4
SETRA EVOBUS S415 UL MATRIX KLIMA STANDHEIZUNG EURO-4
2007, 680 810 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Landau
19 900 EUR
Приградски автобус SETRA EVOBUS S415 UL MATRIX KLIMA STANDHEIZUNG EURO-4, 2007
Приградски автобус Setra 417 UL GT ROLLSTUHLLIFT 3-Punkt Gurte 300 KW
Setra 417 UL GT ROLLSTUHLLIFT 3-Punkt Gurte 300 KW
2009, 698 000 km, Дизел
Германија, Haßfurt
44 000 EUR
Приградски автобус Setra 417 UL GT ROLLSTUHLLIFT 3-Punkt Gurte 300 KW, 2009
Приградски автобус SETRA 416 UL Euro 5 53+1+1 inkl. WC
SETRA 416 UL Euro 5 53+1+1 inkl. WC
2009, 599 869 km, Дизел, 2-оски
Германија, Ulm
44 500 EUR
Приградски автобус SETRA 416 UL Euro 5 53+1+1 inkl. WC, 2009
Приградски автобус Setra Setra S 319 NF 5 X Vorhanden (Euro 4, Klima)
Setra Setra S 319 NF 5 X Vorhanden (Euro 4, Klima)
2004, 420 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
6 000 EUR
Приградски автобус Setra Setra S 319 NF 5 X Vorhanden (Euro 4, Klima), 2004
Приградски автобус Setra S 415 H, Klima, 54 Sitze, Rollstuhllift
Setra S 415 H, Klima, 54 Sitze, Rollstuhllift
2010, 666 533 km, Дизел
Германија, Sittensen
42 500 EUR
Приградски автобус Setra S 415 H, Klima, 54 Sitze, Rollstuhllift, 2010
Приградски автобус Setra S 315 UL-GT ( Klima, WC, Küche )
Setra S 315 UL-GT ( Klima, WC, Küche )
2003, 970 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
15 900 EUR
Приградски автобус Setra S 315 UL-GT ( Klima, WC, Küche ), 2003
Приградски автобус SETRA S415 UL MATRIX KLIMA STANDHEIZUNG Evobus RETARDE
SETRA S415 UL MATRIX KLIMA STANDHEIZUNG Evobus RETARDE
2008, 846 503 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Германија, Landau
26 900 EUR
Приградски автобус SETRA S415 UL MATRIX KLIMA STANDHEIZUNG Evobus RETARDE, 2008

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.