Приградски автобус RENAULT ARES

Онлајн: 2мес 23ден

Бренд RENAULT
Година на производство 2000
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Кабина/внатрешност
  • број на седишта: 52

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:09
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Приградски автобус RENAULT GTX
RENAULT GTX
1996, Дизел
Полска, Pogórska Wola
5 500 EUR
Приградски автобус RENAULT GTX, 1996
Приградски автобус RENAULT Iliade Iliada
RENAULT Iliade Iliada
2001, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
12 920 EUR
Приградски автобус RENAULT Iliade Iliada, 2001
Приградски автобус RENAULT ponticelli
RENAULT ponticelli
2000, 401 679 km, 2-оски
Франција, LIPOSTHEY
5 500 EUR
Приградски автобус RENAULT ponticelli, 2000
Приградски автобус IRISBUS ARES
IRISBUS ARES
2006, 350 000 km, ТНГ, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
4 075 EUR
Приградски автобус IRISBUS ARES, 2006
Приградски автобус IRISBUS ARES
IRISBUS ARES
2005, 632 687 km, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
2 000 EUR
Приградски автобус IRISBUS ARES, 2005
Приградски автобус IRISBUS ARES
IRISBUS ARES
2005, 738 502 km, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
1 500 EUR
Приградски автобус IRISBUS ARES, 2005
Приградски автобус IRISBUS ARES
IRISBUS ARES
2005, 738 592 km, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
1 500 EUR
Приградски автобус IRISBUS ARES, 2005
Приградски автобус IRISBUS ARES
IRISBUS ARES
2005, 847 286 km
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
1 545 EUR
Приградски автобус IRISBUS ARES, 2005
Приградски автобус IRISBUS ARES
IRISBUS ARES
2005, 882 038 km
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
1 500 EUR
Приградски автобус IRISBUS ARES, 2005
Приградски автобус IRISBUS Ares
IRISBUS Ares
2004, 225 794 km, ТНГ, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
3 605 EUR
Приградски автобус IRISBUS Ares, 2004
Приградски автобус IRISBUS Ares
IRISBUS Ares
2003, 266 600 km, ТНГ, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
3 605 EUR
Приградски автобус IRISBUS Ares, 2003
Приградски автобус IRISBUS Ares
IRISBUS Ares
2003, 285 011 km, ТНГ, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
3 605 EUR
Приградски автобус IRISBUS Ares, 2003

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.