Приградски автобус MERCEDES-BENZ O560/Intouro/Integro/Euro 6/ 5X од Германија, 90000 EUR за продажба - ID: 7002623
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
MERCEDES-BENZ O560/ Intouro/Integro - приградски автобус
 11
22 000 EUR
Цена без ДДВ
2007
550 000 km
Број на седишта: 51

Објавено: 5мес 21ден

Dedic GmbH

Германија, Reinfeld

MERCEDES-BENZ O 560 wie INTOURO EURO5 - приградски автобус
 16
17 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
701 673 km
Број на седишта: 50

Објавено: 2ден

Engel & Engel GmbH

8

Германија, Rohrbach/Pfalz

Број на оглас 20229_617

 Mercedes-Benz - O 550 Integro/ Intouro/ S 315 UL - приградски автобус
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
1999
1 111 982 km
Број на седишта: 54

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 8952

 Mercedes-Benz - O 550 Integro/ Intouro/ S 315 UL - приградски автобус
 15
4 900 EUR
Цена без ДДВ
2000
1 215 931 km
Број на седишта: 55

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 8953

Mercedes-Benz Intouro - Klima Euro5 / Integro 550 415 UL H - приградски автобус
 15
33 800 EUR
Цена без ДДВ
2009
268 738 km
Број на седишта: 56

Објавено: 18ден

AutoWelt Weber

7

Германија, Kehl - Auenheim

 Mercedes-Benz - O 550 Intouro/ Integro/ Original KM/ 415/ EEV - приградски автобус
 15
49 000 EUR
Цена без ДДВ
2013
384 310 km
Број на седишта: 46

Објавено: 6ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9431

Mercedes-Benz O 550 Integro 10 Stück ( Klima, Euro 5 ) - приградски автобус
 3
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
577 000 km
Број на седишта: 46

Објавено: 2мес 26ден

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Германија, Hamburg

Број на оглас integro 843

Mercedes-Benz O 550 Integro 10 Stück ( Klima, Euro 5 ) - приградски автобус
 20
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
586 000 km
Број на седишта: 46

Објавено: 3мес 24ден

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Германија, Hamburg

Број на оглас integro 845

Mercedes-Benz O 550 Integro 10 Stück ( Klima, Euro 5 ) - приградски автобус
 17
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
576 000 km
Број на седишта: 46

Објавено: 3мес 19ден

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Германија, Hamburg

Број на оглас integro 838

Mercedes-Benz O 550 Integro 10 Stück ( Klima, Euro 5 ) - приградски автобус
 20
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
505 000 km
Број на седишта: 46

Објавено: 3мес 6ден

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Германија, Hamburg

Број на оглас integro 847

Mercedes-Benz O 550 Integro 10 Stück ( Klima, Euro 5 ) - приградски автобус
 20
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2010
611 000 km
Број на седишта: 46

Објавено: 2мес 1ден

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Германија, Hamburg

Број на оглас integro 839

 Setra - S 315 UL/ O 550/ Integro/ Intouro - приградски автобус
 15
9 900 EUR
Цена без ДДВ
2006
801 519 km
Број на седишта: 50

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 8264

Приградски автобус MERCEDES-BENZ O560/Intouro/Integro/Euro 6/ 5X

Бренд MERCEDES-BENZ
Година на производство 2018
Километража 290 000 km
Дата на прва регистрација 01.09.2018
Локација Германија, Reinfeld
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 294 hp (219 KW)
 • менувач: рачен
 • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • број на седишта: 60
90 000
EUR

17 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Dedic GmbH
t1 old