Приградски автобус MERCEDES-BENZ 0 404

Онлајн: 2мес 27ден

Бренд MERCEDES-BENZ
Година на производство 1999
Боја бела
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Шасија/суспензија
  • конфигурација на оска: 4x2
  • број на оски: 2-оски
Кабина/внатрешност
  • број на седишта: 60
10500 EUR
10 500
EUR
  • 646 675 MKD
  • 12 572 USD

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:39
10 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Приградски автобус MERCEDES-BENZ 408 KLIMATYZACJA
MERCEDES-BENZ 408 KLIMATYZACJA
1999, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
6 900 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ 408 KLIMATYZACJA, 1999
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Medio
MERCEDES-BENZ Medio
2002, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
14 230 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Medio, 2002
Приградски автобус MERCEDES-BENZ INTEGRO
MERCEDES-BENZ INTEGRO
1998
Полска, Pogórska Wola
6 350 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ INTEGRO, 1998
Приградски автобус MERCEDES-BENZ
MERCEDES-BENZ
2016, Дизел
Кина, Shanghai
8 000 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ, 2016
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Integro
MERCEDES-BENZ Integro
1998, 682 457 km, Дизел
Литванија, Vilnius
5 000 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Integro, 1998
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
MERCEDES-BENZ TOURISMO
2014, 1 047 600 km, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
38 246 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO, 2014
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
MERCEDES-BENZ TOURISMO
2012, 380 730 km, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
36 061 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO, 2012
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
MERCEDES-BENZ TOURISMO
2014, 998 950 km, 2-оски
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
41 794 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO, 2014
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO
MERCEDES-BENZ TOURISMO
2012, 437 790 km
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
35 010 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ TOURISMO, 2012
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Vario Medio 815
MERCEDES-BENZ Vario Medio 815
2002, 390 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilnius
11 900 EUR
Приградски автобус MERCEDES-BENZ Vario Medio 815, 2002
Приградски автобус Mercedes-Benz O 407 (Klima)
Mercedes-Benz O 407 (Klima)
2000, 1 090 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
5 900 EUR
Приградски автобус Mercedes-Benz O 407 (Klima), 2000
Приградски автобус Mercedes-Benz O550 Integro
Mercedes-Benz O550 Integro
2006, 591 082 km, Дизел
Германија, Schwerin
16 900 EUR
Приградски автобус Mercedes-Benz O550 Integro, 2006

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.