Патнички вагон автобус VDL BOVA MAGIQ

Онлајн: 4мес 23ден

Бренд BOVA
Година на производство 2007
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Кабина/внатрешност
  • број на седишта: 69

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:03
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq
BOVA VDL Magiq
2008, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
43 360 EUR
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq, 2008
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq 12.410
BOVA VDL Magiq 12.410
2007, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
47 000 EUR
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq 12.410, 2007
Патнички вагон автобус BOVA MAGIQ/EURO 5/67 MIEJSC
BOVA MAGIQ/EURO 5/67 MIEJSC
2009, 4x2, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
Патнички вагон автобус BOVA MAGIQ/EURO 5/67 MIEJSC, 2009
Патнички вагон автобус VDL BOVA FHD2 129.365
VDL BOVA FHD2 129.365
2012, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
79 500 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA FHD2 129.365, 2012
Патнички вагон автобус BOVA VDL 129.440 EURO 6
BOVA VDL 129.440 EURO 6
2015, 550 000 km
Полска, Pogórska Wola
93 000 EUR
Патнички вагон автобус BOVA VDL 129.440 EURO 6, 2015
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura FHD2 148.460
VDL BOVA Futura FHD2 148.460
2012, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
89 000 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura FHD2 148.460, 2012
Патнички вагон автобус BOVA FHD 13
BOVA FHD 13
2004, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
16 860 EUR
Патнички вагон автобус BOVA FHD 13, 2004
Патнички вагон автобус BOVA FHD 12
BOVA FHD 12
2011, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
54 740 EUR
Патнички вагон автобус BOVA FHD 12, 2011
Патнички вагон автобус SETRA 415/416/417 GT-HD
SETRA 415/416/417 GT-HD
2007, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
Патнички вагон автобус SETRA 415/416/417 GT-HD, 2007
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura
VDL BOVA Futura
2014, 350 000 km, Дизел, 3-оски
Полска, 32-031 Mogilany
130 000 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura, 2014
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
1999, 1 200 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
6 500 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura ( Euro 4 ), 1999
Патнички вагон автобус VDL BOVA B.V. FUTURA FHD
VDL BOVA B.V. FUTURA FHD
2010, 2-оски
Италија, Rimini (RN)
Патнички вагон автобус VDL BOVA B.V. FUTURA FHD, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.