Патнички вагон автобус NEOPLAN S 316 SHD

Онлајн: 4мес 2ден

Бренд NEOPLAN
Година на производство 1998
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 2
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 381 hp (284 KW)
  • мотор: Mercedes Benz V8 OM442 LA
  • менувач: рачен
  • пренос: 8 gears
  • успорувач/олеснувач
Шасија/суспензија
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:14
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Патнички вагон автобус NEOPLAN 316 SHD
NEOPLAN 316 SHD
1997, 900 000 km, Дизел, 2-оски
Словенија, Mozirje
3 000 EUR
Патнички вагон автобус NEOPLAN 316 SHD, 1997
Патнички вагон автобус Neoplan N 516 SHD Starliner
Neoplan N 516 SHD Starliner
2005, 800 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
22 000 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan N 516 SHD Starliner, 2005
Патнички вагон автобус Neoplan N 3313 SHD Euroliner ( Supreme )
Neoplan N 3313 SHD Euroliner ( Supreme )
2006, 435 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
27 000 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan N 3313 SHD Euroliner ( Supreme ), 2006
Патнички вагон автобус Neoplan N 516 SHD DB V8 Motor Fahrschule Konferenz
Neoplan N 516 SHD DB V8 Motor Fahrschule Konferenz
1999, 705 618 km, Дизел
Германија, Schlierbach
9 750 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan N 516 SHD DB V8 Motor Fahrschule Konferenz, 1999
Патнички вагон автобус Neoplan Euroliner N 316 * KLIMA * bedingt fahrfähig
Neoplan Euroliner N 316 * KLIMA * bedingt fahrfähig
2002, 476 916 km, Дизел
Германија, Haßfurt
4 500 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan Euroliner N 316 * KLIMA * bedingt fahrfähig, 2002
Патнички вагон автобус Neoplan N 516/3 SHD Starliner/N1116/Cityliner/O580
Neoplan N 516/3 SHD Starliner/N1116/Cityliner/O580
2000, 858 031 km, Дизел
Германија, Untersteinach bei Kulmbach
9 900 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan N 516/3 SHD Starliner/N1116/Cityliner/O580, 2000
Патнички вагон автобус Neoplan P 22 Tourliner 2216/3 SHD/L MOTOR neu EURO 6
Neoplan P 22 Tourliner 2216/3 SHD/L MOTOR neu EURO 6
2015, 349 100 km, Дизел
Германија, Haßfurt
123 000 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan P 22 Tourliner 2216/3 SHD/L MOTOR neu EURO 6, 2015
Патнички вагон автобус Neoplan Tourliner/N 2216 SHD/P 21/EURO 5 EEV/482.944 KM
Neoplan Tourliner/N 2216 SHD/P 21/EURO 5 EEV/482.944 KM
2013, 482 944 km, Дизел
Германија, Hamburg
49 900 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan Tourliner/N 2216 SHD/P 21/EURO 5 EEV/482.944 KM, 2013
Патнички вагон автобус Neoplan 2x Stück/N 5217/3 SHD Starliner C/55 Sitze/P11/
Neoplan 2x Stück/N 5217/3 SHD Starliner C/55 Sitze/P11/
2012, 457 673 km
Германија, Hamburg
49 900 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan 2x Stück/N 5217/3 SHD Starliner C/55 Sitze/P11/, 2012
Патнички вагон автобус Neoplan Starliner
Neoplan Starliner
2010, 580 000 km
Норвешка, Trondheim
80 546 EUR
Патнички вагон автобус Neoplan Starliner, 2010
Патнички вагон автобус NEOPLAN TOURLINER
NEOPLAN TOURLINER
2015, 2-оски
Италија, Rimini (RN)
Патнички вагон автобус NEOPLAN TOURLINER, 2015
Патнички вагон автобус NEOPLAN TOURLINER
NEOPLAN TOURLINER
2015, 2-оски
Италија, Rimini (RN)
Патнички вагон автобус NEOPLAN TOURLINER, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.