Патнички вагон автобус BOVA VDL 129.440 EURO 6

Онлајн: 4мес 19ден

Бренд BOVA
Година на производство 2015
Километража 550 000 km
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • излезна моќност: 432 hp (322 KW)
 • мотор: PACAR
 • менувач: автоматски
 • успорувач/олеснувач
 • ASR - регулација против пролизгување
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • грејач
 • контролор на брзината
 • серво волан
 • број на седишта: 57
 • радио
 • CD плеер
 • DVD плеер
 • ТВ
 • видео плеер
 • тоалет
 • фрижидер
93000 EUR
93 000
EUR
 • 5 727 693 MKD
 • 111 354 USD

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
23:58
93 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Патнички вагон автобус VDL BOVA FHD2 129.365
VDL BOVA FHD2 129.365
2012, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
79 500 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA FHD2 129.365, 2012
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq
BOVA VDL Magiq
2008, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
43 360 EUR
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq, 2008
Патнички вагон автобус VDL BOVA MAGIQ
VDL BOVA MAGIQ
2007
Полска, Pogórska Wola
Патнички вагон автобус VDL BOVA MAGIQ, 2007
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq 12.410
BOVA VDL Magiq 12.410
2007, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
47 000 EUR
Патнички вагон автобус BOVA VDL Magiq 12.410, 2007
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura FHD2 148.460
VDL BOVA Futura FHD2 148.460
2012, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
89 000 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura FHD2 148.460, 2012
Патнички вагон автобус BOVA MAGIQ/EURO 5/67 MIEJSC
BOVA MAGIQ/EURO 5/67 MIEJSC
2009, 4x2, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
Патнички вагон автобус BOVA MAGIQ/EURO 5/67 MIEJSC, 2009
Патнички вагон автобус BOVA FHD 13
BOVA FHD 13
2004, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
16 860 EUR
Патнички вагон автобус BOVA FHD 13, 2004
Патнички вагон автобус BOVA FHD 12
BOVA FHD 12
2011, 2-оски
Полска, Pogórska Wola
54 740 EUR
Патнички вагон автобус BOVA FHD 12, 2011
Патнички вагон автобус SCANIA Irizar i6
SCANIA Irizar i6
2013, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
109 000 EUR
Патнички вагон автобус SCANIA Irizar i6, 2013
Патнички вагон автобус SETRA 415/416/417 GT-HD EURO 5/ 58 MIEJSC
SETRA 415/416/417 GT-HD EURO 5/ 58 MIEJSC
2006, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
Патнички вагон автобус SETRA 415/416/417 GT-HD EURO 5/ 58 MIEJSC, 2006
Патнички вагон автобус VDL FUTURA FHD2-129/440, EURO 6, 54 SEATS
VDL FUTURA FHD2-129/440, EURO 6, 54 SEATS
2016, 229 372 km, Дизел
Чешка република, Praha
138 600 EUR
Патнички вагон автобус VDL FUTURA FHD2-129/440, EURO 6, 54 SEATS, 2016
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
VDL BOVA Futura ( Euro 4 )
1999, 1 200 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
6 500 EUR
Патнички вагон автобус VDL BOVA Futura ( Euro 4 ), 1999

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.