Користени и нови патнички вагони автобуси за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Патнички вагони автобуси


   Страница 1 од 13 1/13   
Сортирај според:
Резултати по страница:
SCANIA IRIZAR K124EB4X2NI420 CENTURY  - патнички вагон автобус
 20
18 900 EUR
Цена без ДДВ
2005
748 030 km
Број на седишта: 49 +driver

P-Trucks OU

Естонија, 85008

Број на оглас 1627

VOLVO 9900 - патнички вагон автобус
 20
Прашајте за цена
2004
790 000 km
Број на седишта: 50

Dedic GmbH

Германија, Reinfeld

VOLVO B12M Carrus - патнички вагон автобус
 20
12 400 EUR
2004
1 300 000 km
Број на седишта: 60

Објавено: 3час 46мин

ATS Sweden

Шведска, Norrbotten

Број на оглас S5264

VOLVO B12M - патнички вагон автобус
 20
11 600 EUR
2003
6x2

Објавено: 3час 47мин

ATS Sweden

Шведска, Norrbotten

Број на оглас S5270

VOLVO B12M - патнички вагон автобус
 20
11 600 EUR
2003
6x2

Објавено: 3час 47мин

ATS Sweden

Шведска, Norrbotten

Број на оглас S5269

 NEW DOMINO HDH - патнички вагон автобус
 10
Прашајте за цена
Ново
2008
500 000 km
Број на седишта: 55+1+1

Објавено: 1ден

Irizar Italia S.R.L.

Италија, Rimini RN

 Neoplan - N 1216 HD/ P 14/ Cityliner/ Tourliner - патнички вагон автобус
 15
34 000 EUR
Цена без ДДВ
2008
879 174 km
Број на седишта: 51

Објавено: 2ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9391

Setra 417 GTHD/EURO 5/Klima/58 Sitze/416/HDH/Tourismo  - патнички вагон автобус
 15
49 900 EUR
Цена без ДДВ
2008
854 654 km
Број на седишта: 58

Објавено: 2ден

Sarwary Omnibushandel KG

8

Германија, Hamburg

Број на оглас 5

Scania K340 Omniexpress MYYTY - SOLD  - патнички вагон автобус
 1
Прашајте за цена
2008
850 000 km
4x2

Објавено: 2ден

Veho Oy Ab, Commercial vehicles

9

Финска, Finnland, Vantaa

IVECO Magelys - патнички вагон автобус
 20
96 000 EUR
Цена без ДДВ
2015
248 000 km

Објавено: 2ден

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Полска, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

IVECO MAGELYS PRO - патнички вагон автобус
 20
128 000 EUR
Цена без ДДВ
2017
174 000 km

Објавено: 2ден

Grzegorz Zyguła Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe

Полска, Wolności 3, 26-010 Bodzentyn, Poland

Setra S 415 HD - патнички вагон автобус
 14
25 600 EUR
2003
667 km
Број на седишта: 53

Објавено: 2ден

Auction Baltic UAB

Литванија, Vilnius

Bova Magic 380 - патнички вагон автобус
 16
13 500 EUR
2003
1 km
Број на седишта: 51

Објавено: 2ден

Auction Baltic UAB

Литванија, Vilnius

Volvo Carrus 9700H B12M - патнички вагон автобус
 5
Прашајте за цена
2009
700 000 km
6x2
Број на седишта: 51

Објавено: 3ден

Bus Trade Center Stockholm AB

17

Шведска, Sweden

Број на оглас 74453

 Setra - S 516 HD/ Travego/ Tourismo/ 515/ Original KM - патнички вагон автобус
 15
149 000 EUR
Цена без ДДВ
2014
586 122 km
Број на седишта: 52

Објавено: 3ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9343

 Mercedes-Benz - Tourismo RHD M/ Original 179 tkm/ S 516/ Travego - патнички вагон автобус
 15
179 000 EUR
Цена без ДДВ
2018
179 463 km
Број на седишта: 55

Објавено: 3ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9244

 MAN - R 09 / S 517 / Tourismo / Org. KM - патнички вагон автобус
 15
37 000 EUR
Цена без ДДВ
2008
503 545 km
Број на седишта: 54

Објавено: 3ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9432

 Mercedes-Benz - O 510 Tourino/ Teamstar/ 34 Sitze - патнички вагон автобус
 15
42 000 EUR
Цена без ДДВ
2009
525 114 km
Број на седишта: 34

Објавено: 3ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9379

IVECO MARCO POLO - патнички вагон автобус
 9
29 000 EUR
Цена без ДДВ
2008
622 000 km
Број на седишта: 71+1+1

Објавено: 3ден

Josip Samu s.p.

Словенија, Mozirje

 Mercedes-Benz - Tourismo RHD / Euro 6 / 51 Plätze / S 515 /S 516 - патнички вагон автобус
 15
129 000 EUR
Цена без ДДВ
2015
595 471 km
Број на седишта: 53

Објавено: 4ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9403

 MAN - R 09 Lion?s Coach/ R 08/ S 517/ S 516/ Travego - патнички вагон автобус
 15
169 000 EUR
Цена без ДДВ
2018
427 917 km
Број на седишта: 54

Објавено: 4ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9042

 Neoplan - N 1216 HD Cityliner/Motor läuft unrund/Stehküche - патнички вагон автобус
 15
24 500 EUR
Цена без ДДВ
2008
1 781 016 km
Број на седишта: 46

Објавено: 4ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9284

1 2 3 13   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old