Минибус MERCEDES-BENZ Sprinter од Германија за продажба - ID: 7002624
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
MERCEDES-BENZ Sprinter 316 Facelift VIP - минибус
 20
13 900 EUR
2015
700 000 km
4x2

Објавено: 8мес 15ден

UAB GEDAIVA

8

Литванија, Vilnius

Mercedes-Benz Sprinter 519 CDi (Euro 6, Schaltung)  - минибус
 20
54 000 EUR
Цена без ДДВ
2015
148 000 km
Број на седишта: 20

Објавено: 1мес 2ден

Hakimi Omnibushandel Inh. Khalid Hakimi

Германија, Hamburg

Број на оглас Sprinter 519 CDI 823

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
15 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
612 670 km
Број на седишта: 9

Објавено: 4ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9271

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
18 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
484 074 km
Број на седишта: 9

Објавено: 19ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9254

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
15 900 EUR
Цена без ДДВ
2015
617 296 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9258

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
17 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
544 113 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9257

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
17 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
538 542 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9256

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
18 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
425 420 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9263

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
16 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
598 847 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9269

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
17 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
540 757 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9261

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
18 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
499 390 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9253

 Mercedes-Benz - 313 CDI Sprinter/ 9 Sitze/ 316/315/Transit - минибус
 15
17 500 EUR
Цена без ДДВ
2015
563 928 km
Број на седишта: 9

Објавено: 27ден

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Германија, Untersteinach bei Kulmbach

Број на оглас 9268

Минибус, патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter

Бренд MERCEDES-BENZ
Модел Sprinter
Година на производство 2015
Километража 220 000 km
Дата на прва регистрација 01.03.2015
Боја бела
Локација Германија, Reinfeld
Мотор/погонска група
  • емисиона класа: Евро 6
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 160 hp (119 KW)
  • менувач: рачен
Шасија/суспензија
  • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
  • број на седишта: 21

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - Dedic GmbH
t1 old