Минибус, патничко комбе IVECO Daily 65C18 Wing Mago Rapido

Онлајн: 1мес 18ден

Бренд IVECO
Модел Daily 65C18 Wing Mago Rapido
Година на производство 2008
Локација Полска, Pogórska Wola
Телефон +48 510 1...
Мотор/погонска група
  • поместување: 3 000 cc
  • излезна моќност: 176 hp (131 KW)
  • мотор: Iveco
  • менувач: рачен
  • пренос: 6 gears
Кабина/внатрешност
  • клима уред
  • број на седишта: 26
14230 EUR
14 230
EUR
  • 876 399 MKD
  • 17 038 USD

Продавач
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel
IMPORT AUTOKAROW Firma Handlowo Uslugowa Grzegorz Madel Полска
Доверлив
6 Повеќе од 6 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:50
14 230
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Минибус IVECO DAILY - 70C18
IVECO DAILY - 70C18
2015, 357 700 km, 4x2, Дизел
Шпанија, Torrent, Valencia
Минибус IVECO DAILY - 70C18, 2015
Минибус IVECO Daily Tourys 65C17
IVECO Daily Tourys 65C17
2015, 150 477 km, Дизел, 2-оски
Германија, Ulm
36 500 EUR
Минибус IVECO Daily Tourys 65C17, 2015
Минибус Iveco - 70C17 Rapido 2.0
Iveco - 70C17 Rapido 2.0
2017, 170 000 km, Дизел
Австрија, Regau
89 000 EUR
Минибус Iveco - 70C17 Rapido 2.0, 2017
Минибус Iveco Daily Tour 7.2 To Rapido, Teamstar, 818 Vario
Iveco Daily Tour 7.2 To Rapido, Teamstar, 818 Vario
2011, 270 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
19 000 EUR
Минибус Iveco Daily Tour 7.2 To Rapido, Teamstar, 818 Vario, 2011
Минибус IVECO Wing
IVECO Wing
2006, 180 000 km, 4x2, Дизел, 2-оски
Литванија, Vilnius
9 900 EUR
Минибус IVECO Wing, 2006
Минибус Iveco Rapido 70C17 ( Heckniederflur, Neu Motor )
Iveco Rapido 70C17 ( Heckniederflur, Neu Motor )
2015, 340 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
47 000 EUR
Минибус Iveco Rapido 70C17 ( Heckniederflur, Neu Motor ), 2015
Минибус IVECO 50C15 DAILY, Euro4, 19 seats
IVECO 50C15 DAILY, Euro4, 19 seats
2008, 488 000 km, Дизел, 2-оски
Естонија, Pärnu 80042
4 900 EUR
Минибус IVECO 50C15 DAILY, Euro4, 19 seats, 2008
Минибус Iveco Rapido L 70C17 ( 7,2 Tonner, Heck WC )
Iveco Rapido L 70C17 ( 7,2 Tonner, Heck WC )
2013, 455 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
27 000 EUR
Минибус Iveco Rapido L 70C17 ( 7,2 Tonner, Heck WC ), 2013
Минибус IVECO Daily
IVECO Daily
2003, 281 000 km, 4x2, Дизел
Литванија, Vilnius
3 650 EUR
Минибус IVECO Daily, 2003
Минибус Iveco Daily
Iveco Daily
2004, 580 000 km
Норвешка, Trondheim
3 524 EUR
Минибус Iveco Daily, 2004
Минибус IVECO Daily Tourys
IVECO Daily Tourys
2010, 75 000 km
Франција, MONTREUIL SOUS BOIS
19 000 EUR
Минибус IVECO Daily Tourys, 2010
Минибус Iveco Daily 50 C 13 , 20 persons , NOT RUNNING
Iveco Daily 50 C 13 , 20 persons , NOT RUNNING
2004, 1 km, Дизел
Холандија, Susteren
2 500 EUR
Минибус Iveco Daily 50 C 13 , 20 persons , NOT RUNNING, 2004

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.