Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Минибус IVECO Daily Tourys 65C17
IVECO Daily Tourys 65C17
2015, 150 477 km, Дизел, 2-оски
Германија, Ulm
36 500 EUR
Минибус IVECO Daily Tourys 65C17, 2015
Минибус Iveco Daily 50C17 23 personenbus personenvervoer Airco Automaat A/C
Iveco Daily 50C17 23 personenbus personenvervoer Airco Automaat A/C
2015, 124 608 km, Дизел, 2-оски
Холандија, Veghel
29 900 EUR
Минибус Iveco Daily 50C17 23 personenbus personenvervoer Airco Automaat A/C, 2015
Минибус Iveco Daily 50 C 14 HPi , 3.0, NO KEYS , immobiliser
Iveco Daily 50 C 14 HPi , 3.0, NO KEYS , immobiliser
2007, 1 km, Дизел
Холандија, Susteren
2 750 EUR
Минибус Iveco Daily 50 C 14 HPi , 3.0, NO KEYS , immobiliser, 2007
Минибус Iveco Sunset 50C17 Ferqui ( 24 Sitze )
Iveco Sunset 50C17 Ferqui ( 24 Sitze )
2013, 253 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
27 000 EUR
Минибус Iveco Sunset 50C17 Ferqui ( 24 Sitze ), 2013
Минибус IVECO 50C15 DAILY, Euro4, 19 seats
IVECO 50C15 DAILY, Euro4, 19 seats
2008, 488 000 km, Дизел, 2-оски
Естонија, Pärnu 80042
4 900 EUR
Минибус IVECO 50C15 DAILY, Euro4, 19 seats, 2008
Минибус Iveco Daily 50 C 13 , 20 persons , NOT RUNNING
Iveco Daily 50 C 13 , 20 persons , NOT RUNNING
2004, 1 km, Дизел
Холандија, Susteren
2 500 EUR
Минибус Iveco Daily 50 C 13 , 20 persons , NOT RUNNING, 2004
Минибус IVECO DAILY - 70C18
IVECO DAILY - 70C18
2015, 357 700 km, 4x2, Дизел
Шпанија, Torrent, Valencia
Минибус IVECO DAILY - 70C18, 2015
Минибус IVECO A 50C13
IVECO A 50C13
2004, 391 552 km, 4x2
Португалија, Rio Maior
Минибус IVECO A 50C13, 2004
Минибус Iveco 78C17 Mobi Schulbus
Iveco 78C17 Mobi Schulbus
2018, 56 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
Минибус Iveco 78C17 Mobi Schulbus, 2018
Минибус IVECO Daily
IVECO Daily
2003, 281 000 km, 4x2, Дизел
Литванија, Vilnius
3 650 EUR
Минибус IVECO Daily, 2003
Минибус Iveco Daily
Iveco Daily
2004, 580 000 km
Норвешка, Trondheim
3 524 EUR
Минибус Iveco Daily, 2004
Минибус Iveco - 70C17 Rapido 2.0
Iveco - 70C17 Rapido 2.0
2017, 170 000 km, Дизел
Австрија, Regau
89 000 EUR
Минибус Iveco - 70C17 Rapido 2.0, 2017

Минибус, патничко комбе IVECO Daily 50C17

Бренд IVECO
Модел Daily 50C17
Година на производство 2007
Боја бела
Локација Полска, Pogórska Wola
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • поместување: 2 998 cc
 • излезна моќност: 163 hp (121 KW)
 • мотор: Iveco 3.0
 • менувач: рачен
 • пренос: 6 gears
Кабина/внатрешност
 • електрични огледала
 • клима уред
 • грејач
 • број на седишта: 24
 • безбедносни ремени
 • воздушни перничиња
 • радио
 • CD плеер
Доплнително
 • тахограф
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.