Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Слични понуди

Двокатен автобус SETRA 328
SETRA 328
1998, Дизел, 3-оски
Полска, Pogórska Wola
8 500 EUR
Двокатен автобус SETRA 328, 1998
Двокатен автобус SETRA S 328
SETRA S 328
1999, 1 255 642 km, 6x2, Дизел, 3-оски
Литванија, Vilnius
19 500 EUR
Двокатен автобус SETRA S 328, 1999
Двокатен автобус SETRA S 328 DT
SETRA S 328 DT
1999, 6x2, Дизел, 3-оски
Литванија, Vilnius
8 900 EUR
Двокатен автобус SETRA S 328 DT, 1999
Двокатен автобус Setra S 228 DT ( Euro 4 )
Setra S 228 DT ( Euro 4 )
1993, 820 000 km, Дизел
Германија, Hamburg
11 900 EUR
Двокатен автобус Setra S 228 DT ( Euro 4 ), 1993
Двокатен автобус Setra SG 221 HDS/Einzelstück/Messebus/Infobus
Setra SG 221 HDS/Einzelstück/Messebus/Infobus
1981, 226 206 km, Дизел
Германија, Untersteinach bei Kulmbach
59 000 EUR
Двокатен автобус Setra SG 221 HDS/Einzelstück/Messebus/Infobus, 1981
Двокатен автобус Setra S 431 DT / Astromega / Skyliner / Synergy
Setra S 431 DT / Astromega / Skyliner / Synergy
2012, 1 000 875 km, Дизел
Германија, Untersteinach bei Kulmbach
89 000 EUR
Двокатен автобус Setra S 431 DT / Astromega / Skyliner / Synergy, 2012
Двокатен автобус Setra S 531 DT / 431 / P06 / Skyliner / 64 Tsd. KM
Setra S 531 DT / 431 / P06 / Skyliner / 64 Tsd. KM
2019, 64 119 km, Дизел
Германија, Untersteinach bei Kulmbach
369 000 EUR
Двокатен автобус Setra S 531 DT / 431 / P06 / Skyliner / 64 Tsd. KM, 2019
Двокатен автобус Setra S 531 DT, EURO6, RETARDER, 85 SEATS, SKI BOX
Setra S 531 DT, EURO6, RETARDER, 85 SEATS, SKI BOX
2019, 75 026 km, Дизел
Чешка република, Praha
409 700 EUR
Двокатен автобус Setra S 531 DT, EURO6, RETARDER, 85 SEATS, SKI BOX, 2019
Двокатен автобус Setra S 431DT Euro 5 Deutsches Fahrzeug aus 1. Hand
Setra S 431DT Euro 5 Deutsches Fahrzeug aus 1. Hand
2008, 920 000 km, Дизел
Германија, Wegscheid
75 900 EUR
Двокатен автобус Setra S 431DT Euro 5 Deutsches Fahrzeug aus 1. Hand, 2008

Двокатен автобус SETRA 328 HDHDH

Бренд SETRA
Година на производство 1998
Локација Полска, Pogórska Wola
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 514 hp (383 KW)
  • мотор: V-type
  • менувач: автоматски
  • пренос: 8 gears
Шасија/суспензија
  • број на оски: 3-оски
Кабина/внатрешност
  • број на седишта: 71
Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.