Do you want to receive 2 months of free advertisement?

3 Steps!

  1. You are a Truck1 Dealer. You may advise us to your friend who hasn't worked with Truck1 yet. Just fill in the form below
  2. Truck1 manager will contact your friend to make a contract for 6 or 12 months.
  3. As soon as we receive your friend's payment, we will prolong both accounts for 2 months

Refer a friend

RECOMMEND

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.