Камиони влекачи MERCEDES-BENZ Sprinter


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz SPRINTER 519 minisattelzug 8750 kg  - камион влекач
 8
17 500 EUR
Нето цена

Камион влекач, комби со двојна кабина

2009
308 584 km
190 hp
Бруто тежина: 8 750 kg

Онлајн: 5мес 20ден

Ultra Lite

Холандија, PUTTEN

Идентификација VBK-41-G (150)

Mercedes-Benz Sprinter 318 minisattelzug 8.7 ton  - камион влекач
 11
17 500 EUR
Нето цена

Камион влекач, комби со двојна кабина

2008
117 530 km
179 hp
Бруто тежина: 8 700 kg

Онлајн: 6мес 24ден

Ultra Lite

Холандија, PUTTEN

Идентификација 118

Mercedes-Benz SPRINTER 315 CDI paardenwagen! - камион влекач
 12
15 950 EUR
Нето цена

Камион влекач, комбе

2009
119 776 km
4x2
150 hp
Корисна носивост: 1 515 kg
Бруто тежина: 3 500 kg

Онлајн: 1год

Kleyn Vans B.V.

8

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 269130

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.